1110T Wanna do masażu wirowego kończyn dolnych (stóp i podudzi)

Wirówka przeznaczona jest do masażu wirowego okolic stóp, stawów skokowych i podudzi

Wirówka 1110T przeznaczona jest do masażu wirowego okolic stóp, stawów skokowych i podudzi. Masaż prowadzony jest za pomocą 4 dysz z regulacją kierunku wypływu strumienia wody montowanych na ścianie wanny. Niewielkie gabaryty i pojemność (ok.40 litrów) sprawiają, że jest to doskonała od strony użytkowej i ekonomicznej wirówka do kończyn dolnych.

Wyposażenie wanny 1110T:

Elementy wyposażenia

Model T

Prysznic ręczny

+

Regulacja napowietrzania „bierny masaż perełkowy”

+

Napełnianie wanny

manualne

Elektroniczny termometr

opcja

System dezynfekcji

opcja

 

Wyposażenie standardowe:

  • Krzesło do wanien z regulacją wysokości – 1szt (nr. kat. 19.220.001)
  • Kristalin – środek do czyszczenia – 1 litr (nr.kat. – 19.903.001)

 


Funkcjonalność

Cała hydroterapia produkowana w naszej firmie może być dopasowana do Państwa wymagań. Dotyczy to m.in. doposażenia w standardowe i ponadstandardowe systemy, zmian w ilościach dysz czy ich łączeniu w sekcje wedle Państwa upodobań. W przypadku chęci dostosowania wanny do swoich wymagań, prosimy o kontakt z naszym biurem. 
Wszystkie wanny firmy Technomex posiadają 3 lata gwarancji z profesjonalną obsługą serwisową. 

Akcesoria i kolorystyka

Kolorystyka urządzeń produkowanych przez firmę Technomex jest zgodna z paletą kolorów RAL. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w jednym lub dwóch kolorach (wewnętrzny – misa, zewnętrzny – obudowa). Poniższa lista kolorów jest listą standardową, opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia urządzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.


Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia. Uwaga – w celu właściwego dopasowania do wymagań pomieszczeń oraz ułatwienia obsługi wanny istnieje możliwość wyboru strony urządzenia po której ma zostać zamontowany włącznik.