1114T - Wanna do masażu wirowego kończyn górnych

Wirówka przeznaczona jest do masażu okolic dłoni, przedramion i stawów łokciowych

Wirówka 1114 przeznaczona jest do masażu okolic dłoni, przedramion i stawów łokciowych. Dzięki zastosowaniu dysz o regulowanym kierunku wypływu strumienia wody, pozwala przeprowadzić dokładną terapię kończyny górnej. Masaż perełkowy wzbogaca funkcjonalność wanny a opcjonalne doposażenie pozwala dostosować wannę do swoich wymagań. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego TWS wzmocnionego włóknem szklanym. Konstrukcja zapewnia łatwy dostęp pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Właściwości:

  • prysznic ręczny,
  • niewielkie wymiary,
  • regulowana wysokość nóg,
  • system dysz z regulacją kierunku wypływu strumienia wody (4 dysze),
  • dotykowy panel sterowania (1114E).

Wyposażenie

1114T

4 dysze do masażu podwodnego

TAK

Prysznic ręczny

TAK

Bierny masaż perełkowy

opcja

Automatyczny system napełniania z elektronicznym termometrem

-

Dotykowy panel sterowania

-

Timer z automatycznym wyłączeniem zabiegu

-

Zabezpieczenie pompy przed pracą „na sucho”

-

System dezynfekcji chemicznej

opcja

Krzesło do wirówek BETA

TAK

Temomieszalnik

opcja


Dane techniczne:

 Pojemność: 20 l  Długość: 770 mm  Szerokość: 790 mm  Wysokość: 930 mm

Funkcjonalność

Cała hydroterapia produkowana w naszej firmie może być dopasowana do Państwa wymagań. Dotyczy to m.in. doposażenia w standardowe i ponadstandardowe systemy, zmian w ilościach dysz czy ich łączeniu w sekcje wedle Państwa upodobań. W przypadku chęci dostosowania wanny do swoich wymagań, prosimy o kontakt z naszym biurem. 
Wszystkie wanny firmy Technomex posiadają 3 lata gwarancji z profesjonalną obsługą serwisową. 

Akcesoria i kolorystyka

Kolorystyka urządzeń produkowanych przez firmę Technomex jest zgodna z paletą kolorów RAL. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w jednym lub dwóch kolorach (wewnętrzny – misa, zewnętrzny – obudowa). Poniższa lista kolorów jest listą standardową, opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia urządzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.

Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia. Uwaga – w celu właściwego dopasowania do wymagań pomieszczeń oraz ułatwienia obsługi wanny istnieje możliwość wyboru strony urządzenia po której ma zostać zamontowany włącznik.